800. výročí narození sv. Bonaventury z Bagnoregia

Pondělí 11. září 2017, 9:46

Katedra systematické teologie CMTF UP v Olomouci

zve tímto všechny zájemce (vyučující í studenty) z řad akademické obce Univerzity Palackého v Olomouci na

Akademii u příležitosti 800. výročí narození sv. Bonaventury z Bagnoregia,

která se koná

ve středu 27. září 2017 ve 14.30 hodin

v aule CMTF UP v Olomouci (Univerzitní 22, I. poschodí).

Na akademii zazní přednášky odborníků, kteří se zabývali dílem sv. Bonaventury a publikovali studie a překlady jeho spisů v české odborné a náboženské literatuře.

Na přednášky bude navazovat diskuze, v níž bude možno položit případné dotazy.

Všichni zájemci o dílo sv. Bonaventury jsou srdečně vítáni.

plakát