Studentům: důležité informace v mobilu

Čtvrtek 7. říjen 2021, 8:51

UPlikace je nyní chytřejší!

V nové záložce naleznete elektronickou verzi brožury KudyKam – průvodce studenta. Zde jsou pro vás připraveny informace, které by měl každý student vědět. Od praktických informací (např. Ubytování a stravování, Univerzitní e-mail atd.), přes návody (např. validační známka ISIC, online výuka, …) a popis řešení různých situací (např. potvrzení o studiu, průkaz na MHD, stipendia) až po slovníček pojmů nebo seznam studentských spolků. To vše včetně vyhledávání podle klíčových slov a odkazů. Mějte všechny důležité informace po ruce, přímo v mobilu!

Připravila: Lenka Peřinová