Shromáždění akademické obce CMTF UP

Čtvrtek 11. duben 2024, 12:07 – Text: Lenka Peřinová

V souladu se Statutem Cyrilometodějské teologické fakulty UP svolává předsedkyně AS CMTF UP doc. Jana Plátová shromáždění akademické obce CMTF UP.

KDY: středa 17. dubna 2024

KDE: aula CMTF, Univerzitní 22

V KOLIK: od 14 hodin

PROGRAM:

1. Vystoupení vedení CMTF UP – informace o nejvýznamnějších událostech za uplynulý rok a plány do budoucna, zejm. připravované investiční a stavební práce (hostem bude Ing. arch. MgA. Lukáš Blažek)
  2. Různé

V případě dobrého počasí bude následovat neformální posezení ve dvoře fakulty (drobné občerstvení zajištěno).

Všichni jsou srdečně zváni.