Schránka důvěry pro studenty (i zaměstnance) teologické fakulty: online i offline

Čtvrtek 8. únor 2024, 12:07 – Text: Lenka Peřinová
  • Trápí vás studijní, osobní nebo jiný problém a chcete se svěřit?
  • Máte nápad, co by mohlo na fakultě fungovat lépe?
  • Napište nám, podepisovat se není třeba! Váš vzkaz nezůstane bez odezvy.

Nebojte se svěřit se se svými myšlenkami, připomínkami či náměty. Vybrat si můžete ze dvou možností: poslat vzkaz do online schránky důvěry, nebo jej napsat na papír a vhodit do plechové schránky důvěry umístěné v budově fakulty. Obě schránky bude v pravidelných intervalech vybírat dr. Marta Lucie Cincialová, proděkanka pro organizaci, rozvoj a vnější vztahy. Dle povahy vzkazu bude podnět řešit s konkrétním členem vedení fakulty, do jehož gesce téma spadá.

„Obě schránky budou fungovat v anonymním režimu. Ta online umožňuje na vzkaz odpovídat, s tazatelem tedy budeme v kontaktu, přestože jeho email ani jméno nebudeme znát. Online schránka neumožňuje nikomu z fakulty, aby se s vašim osobním e-mailem seznámil. Externí provozovatel schránky, který ji v souladu s ochranou poskytnutých dat zajišťuje, udělí vaší zprávě číslo, jež nám umožní na váš vzkaz reagovat. Anonymita je zaručena během celé komunikace,“ uvedla dr. Marta Cincialová.

Odkaz na online schránku důvěry naleznete na webových stránkách fakulty v sekci Studentům. Pokud chcete napsat vzkaz ručně, vhoďte jej do schránky označené heslem „Schránka důvěry“. Najdete ji v přízemí fakulty v Univerzitní ulici, poblíž výtahu.

Online schránka důvěry: www.schranka-duvery.cz/15c7f178