LETNÍ ŠKOLY 2023

Neděle 14. květen 2023, 11:07 – Text: Petra Hubena

ZÚČASTNI SE LETNÍ ŠKOLY

online nebo prezenčně:

• War in Ukraine and Rethinking Peacebuilding Approaches (online) na UCU, Lvov Ukrajina
  • Letní jazykový kurz němčiny (prezenčně) v Poděbradech

Letní jazykový kurz němčiny, 9. - 23. 7. 2023

• Získejte stipendium k účasti na letním kolegiu v Poděbradech.
  • Přihlásit se mohou studenti všech oborů, kteří studují na veřejné VŠ v ČR s úrovní němčiny B1-B2.
  • Čeká vás výuka vedená rakouskými lektory, každodenní komunikace s rakouskými studenty a rozmanitý doprovodný program.
  • Termín podání přihlášek je do 31. 5. 2023
  • Přihlášky podávejte přímo na pořadatelskou vysokou školu ÚJOP UK v Poděbradech.

Více informací naleznete na https://www.dzs.cz/program/aktion-ceska-republika-rakousko/vyjezdy-pobyty#letni-kolegia

Výjezdy a pobyty AKTION | Dům zahraniční spolupráce

Jsme příspěvková organizace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a česká národní agentura pro mezinárodní vzdělávání.

www.dzs.cz

O přijetí na letní školu vždy informuj zahraniční oddělení CMTF!

petra.hubena@upol.cz