Dar za dar: teologická fakulta v ukrajinských barvách

Středa 9. březen 2022, 10:51

Cyrilometodějská teologická fakulta UP připravila pro své studenty a zaměstnance trička a placky s ukrajinskou vlajkou – jako symbol podpory ukrajinského lidu. Mezi prvními si trička pořídilo celé vedení fakulty.

Trička i placky jsou pro zájemce připraveny v Knihovně CMTF UP v Univerzitní 22 (přízemí budovy). Přijďte si pro ně!

Prosíme všechny zájemce: „výměnou“ za darované tričko/placku pošlete finanční dar na konto jedné z ověřených humanitárních organizací. K tomuto účelu je v knihovně k dispozici notebook, v němž jsou odkazy na tyto organizace uloženy v záložkách. Stačí si vybrat podle svých osobních preferencí a sympatií konkrétní organizaci a peníze odeslat.

Výše Vašeho příspěvku je dobrovolná, minimální hodnota je však 200 Kč za tričko a 50 Kč za placku. Platbu můžete provést také ze svého mobilu.

Každá pomoc se počítá. Děkujeme za ni.

Otevírací doba knihovny:

PO a STŘ: 9.00–18.00