Bydlení pro věřící studenty v centru města

Pondělí 26. duben 2021, 7:19
  • Hledáte příjemné studentské bydlení v centru Olomouce?

• Studujete na Univerzitě Palackého, Konzervatoři Evangelické akademie či Caritas – Vyšší odborné škole sociální?

• Jste věřící?

„Ubytování nabízíme věřícím studentům všech fakult patřících pod Univerzitu Palackého v Olomouci, studentům konzervatoře a VOŠ Caritas. Pro příští akademický rok připravujeme 331 ubytovacích míst,“ uvedl P. ThLic. Pavel Stuška, PhD., rektor Arcibiskupského kněžského semináře v Olomouci, který je provozovatelem kolejí.

• Přihlášky na nový akademický rok 2021/2022 je možné podávat už nyní online – formulář je zveřejněn na webových stránkách Vysokoškolských kolejí Arcibiskupského kněžského semináře.
  • Veškeré informace o koleji, ceník i fotogalerii najdou zájemci z řad studentů zde: www.kolejeaks.cz

Připravila: Lenka Peřinová