300 let budovy Cyrilometodějské teologické fakulty

Sobota 16. září 2017, 19:44

Jedna z nejstarších budov Univerzity Palackého v Olomouci a zároveň sídlo Cyrilometodějské teologické fakulty UP v Univerzitní ulici si 22. září připomene své 300. výročí.

Přijďte společně s námi v přátelském a neformálním duchu oslavit toto jubileum, pobavit se, dozvědět se více o historii fakulty nebo jen příjemně strávit čas...

V rámci bohatého programu se můžete těšit mj. na setkání s arcibiskupem Janem Graubnerem, děkanem CMTF UP Peterem Tavelem, knězem Zbigniewem Czendlikem nebo s Danielou Drtinovou.

hudební kapely | videomapping | workshopy | Drtinová vs. Czendlik | O.Li.V.Y. - divadelní improvizace | program pro malé i velké | dobré jídlo a pití | ještě lepší hosté

pátek 22. září 2017

PŘIJĎTE S NÁMI SLAVIT, TAHLE FAKULTA JE BOŽÍ!

program a další informace