18. 6. 2019 od 10:00 do 12:00 — Ohlédnutí za projektem ICLife - diskuzní setkání

Středa 29. květen 2019, 9:13

Na Hradě 5, CMTF UPOL, učebna H4 (4.11)

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na další diskusi k problematice inkluze osob s lehkým mentálním postižením a jejich pracovního uplatnění osob v prostředí Univerzity Palackého v Olomouci, která je realizována v rámci končícího se projektu.

V diskusi budeme společně:

• sumarizovat akční plán, který byl vytvořen v lednu 2019;
  • analyzovat kritická místa a hledat možnosti řešení pro vytvoření pracovních míst na UP;
  • rekapitulovat aktivity realizované v rámci projektu za období 2016-2019.

Proto Vás prosíme, abyste si předem připravili náměty / informace / dotazy k výše uvedeným oblastem.

K diskusi jsou zváni:

• zástupci neziskových organizací;
  • zástupci Úřadu práce;
  • zástupci Centra podpory studentů se specifickými potřebami UP;
  • zástupci Univerzity Palackého v Olomouci;
  • studenti Univerzity Palackého v Olomouci.

Svou účast potvrďte do 7. 6. 2019: forms.gle/5hnLYSGLWfBvHrsbA

Kontakt:

doc. PaedDr. Tatiana Matulayová, PhD.
Katedra křesťanské sociální práce
Cyrilometodějská teologická fakulta Univerzity Palackého