Sportovní programy Akademik sport centra UP

Foto: archiv ASC UP
Úterý 26. září 2017, 9:17

Akademik sport centrum UP i letos nabízí studentům a zaměstnancům UP širokou nabídku pravidelných sportovních aktivit.

Vybírat můžete z následujících balíčků:

BALÍČEK SPORTŮ (základní program)

cena 980,- Kč na celý školní rok | 650,- Kč na zimní semestr
Jedná se o balíček sportů za jednotnou cenu. Při zakoupení sportovního průkazu si vyberete preferovaný sport v konkrétní den a čas (novinka oproti loňskému roku). To znamená, že si 100 % jednou týdně zacvičíte vámi preferovanou sportovní aktivitu. Další vaše účast se pak bude odvíjet od toho, v jakých hodinách najdete volné kapacity a rozhodnete se je využít pro sebe.
Novinky ZS: wheel yoga, step aerobik, stolní tenis

VÝBĚROVÉ SPORTY(speciální sportovní programy):

ceny dle jednotlivých sportů
Nabídku tvoří sporty, které jsou kvůli vyšším nákladům kalkulovány zvlášť (např. horolezectví, plavání, veslování, tenis, jezdectví, jumping, indoor cycling, univerzitní liga - fotbal, nohejbal, squash). Při zakoupení daného programu máte vstup pouze do jedné konkrétní hodiny v týdnu.
Novinky ZS:
sportovní kuše
lukostřelba - www.lukostrelbaolomouc.cz; fitness a sauna - www.akademikfitness.cz

CVIČENÍ PRO ZAMĚSTNANCE UP:

cena 700,- Kč na celý školní rok | 400,- Kč na zimní semestr
Jedná se o balíček sportů určených pouze pro zaměstnance UP (jóga, power jóga, stolní tenis, zdravá záda).

Harmonogram akademického roku 2017/2018 z pohledu ASC UP

BALÍČEK SPORTŮ - Základní sportovní program
zimní semestr (13 týdnů): 18. 9. - 15. 12. 2017 + zkouškové období (jiný rozvrh cvičení) 8. 1. - 9. 2. 2018
letní semestr (13 týdnů): 12. 2. - 11. 5. 2018 + zkouškové období (jiný rozvrh cvičení) 14. 5. - 15. 6. 2018

VÝBĚROVÉ SPORTY - Speciální sportovní programy
zimní semestr (12 týdnů): 25. 9. - 15. 12. 2017
letní semestr (12 týdnů): 19. 2. - 11. 5. 2018

Den sportu UP - 28. 9. 2017
Sportovní den UP - 9. 5. 2018

Prodej sportovních průkazů

Co potřebujete k zakoupení sportovních programů?

• foto pasového formátu (může být i kvalitní černobílá kopie) - pokud nemáte registrační kartu z minulého roku;
  • identifikační kartu studenta nebo zaměstnance UP (ISIC, popř. občanský průkaz);
  • jednorázový poplatek 20 Kč za vystavení registrační karty (Pozor! Reg. karta platí po celou dobu studia.);
  • peníze na zaplacení sportovních programů (ZP 650,- Kč na semestr, 980,- Kč na celý rok; spec. progr. od 450,- Kč).

Prodej programů probíhá v hlavní menze na ul. Šmeralova (spojovací chodba mezi kolejemi 17. listopadu a Šmeralova) v těchto termínech: pondělí-čtvrtek 18.-21. 9. 2017 v čase 9.00-15.00 hod. pondělí-středa 25.-27. 9. 2017 v čase 9.00-15.00 hod.

Od 2. 10. 2017 se pak prodej sportovních průkazů přesouvá do Akademik Fitness (budova Sportovní haly UP, U Sportovní haly 2, Olomouc-Lazce) v pracovní dny od 10.00 do 20.00 hod. (po dobu rekonstrukce vstup do SH bočním vchodem od Lidlu).   Další Informace naleznete na www.akademikolomouc.cz v sekci "sportovní programy".

Další informace naleznete na www.akademikolomouc.cz v sekci „sportovní programy“.