Den otevřených dveří

Den otevřených dveří se uskuteční v pátek 6. prosince 2019.

Ještě nikdy jsme do Dne otevřených dveří nedali tolik, jako letos. To musíte zažít. Přijímačky nanečisto, představení programů a oborů, ukázka našich projektů (propojujeme studium s praxí). K tomu palačinky, punč, fair trade káva, živý zpěv a vánoční atmosféra. A ještě vám dáme nějakou malou pozornost s logem naší fakulty.

Prostě přijďte všichni, i vy kdo jste o naší fakultě neuvažovali. Třeba se jen ohřát a načerpat atmosféru. Těšíme se na všechny: uchazeče, zvědavce, kamarády i rodiče jako doprovod.

U nás můžete studovat tři různé oblasti a všechny se vám 6. prosince představí. Stačí sledovat šipky.

Jsou to: TEOLOGIE, a dva neteologické obory: SOCIÁLNÍ PEDAGOGIKA (ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP, na naší fakultě specializace Výchova ve volném čase – Bc. a Projektování a management – navazující Mgr.) a CHARITATIVNÍ A SOCIÁLNÍ PRÁCE / MEZINÁRODNÍ SOCIÁLNÍ A HUMANITÁRNÍ A PRÁCE

Teologické programy

Teologické programy pro vás připravily krátká tematická videa a zážitkové seznámení se základy řečtiny a hebrejštiny. Také představí program BIBLEWORKS a bibli vůbec.
A mimochodem, už jste někdy četli knihu pod vodou? Jako vážně, brýle, akvárko a jedeme? Tak u nás to můžete zkusit, máme totiž speciální vydání voděodolné bible.
A to nejdůležitější: řekneme vám, co obnáší studium teologie na naší fakultě a prozradíme, jak studovat teologii v Izraeli.


Sociální pedagogika

Sociální pedagogiku představí naši pedagogové spolu se studenty a úspěšnými absolventy. Všichni se vám budou rádi věnovat a budou trpělivě odpovídat na všechny vaše dotazy. Absolventi se s vámi podělí o své zkušenosti s uplatněním v praxi.
Určitě toho využijte a vytáhněte z nich všechny důležité informace. Je to jedinečná šance. Dále nahlédnete do studentského života, vyzkoušíte si přijímací řízení nanečisto a ukážeme vám knihy a pomůcky, které jsou u nás při studiu používány.


Charitativní a sociální práce
Mezinárodní sociální a humanitární práce

Charitativní a sociální práce příp. Mezinárodní sociální a humanitární práce připravila program o projektovém učení. Nevíte co to je? Tak určitě přijďte od 10 do 11 hodin k nám. Odejdete o kus chytřejší. Je pro vás připraven skvělý program, který vám projektové učení přiblíží.
A od 11 do 12 můžete navštívit blok: Studuj humanitární práci! Bude to zajímavá diskuze s učiteli a studenty o mezinárodním rozměru studia.


Po celý den (8 - 14) tu budou studenti připraveni zodpovídat všechny vaše dotazy.

Celý den můžete taky navštívit naši aulu, kde vám kolegyně ze studijního oddělení zodpoví vaše dotazy ohledně studia a oddělení pro propagaci budou neúnavně prezentovat projekty a akce, do kterých se můžou studenti v rámci svého studia zapojit.

Je to třeba Dobročinný bleší trh, Noc vědců... Nebo do propagačních aktivit fakulty...

Máte se na co těšit a my se těšíme na vás.

Den otevřených dveří na UP

Nestihnete Den otevřených dveří?

Zeptejte se našich studentů, jak se u nás studuje nebo kontaktujte naše studijní oddělení.