Výstava fotografií „Malí superhrdinové“

Čtvrtek 24. říjen 2019, 12:34

Zdravotně postižené děti mají svá specifika a svůj svět. Jsou to však velmi silné osobnosti, které se s nepřízní osudu umí prát jako opravdoví hrdinové. Na toto téma vznikla ojedinělá výstava fotografií "Malí superhrdinové", která představí děti s autismem v roli Supermana, Spider-Mana, Batmana a dalších dětských idolů. Fotografie budou k vidění od 4. 11. do konce ledna roku 2020 v prostorách Cyrilometodějské teologické fakulty UP v Olomouci. Fakulta pořádá výstavu ve spolupráci se Střediskem rané péče EDUCO Zlín. Vernisáž výstavy odstartuje celostátní Týden rané péče, jehož cílem je osvěta veřejnosti o důležitém poslání této terénní sociální služby.