Točíme! V hlavní roli COVID a (ne)obyčejní lidé

Pátek 12. březen 2021, 9:19

Točíme! V hlavní roli COVID a (ne)obyčejní lidé

• Chcete se zúčastnit natáčení dokumentu?
  • Jste student lékařství, který pomáhal během pandemie v nemocnici?
  • Jste rodič, který zůstal na děti sám?
  • Jste podnikatel, který musí kvůli krizi ukončit své podnikání?
  • Jste přesvědčen(a) o tom, že COVID vlastně neexistuje a že je výmyslem mocných?
  • Jste proti očkování? Věříte, že je prostředkem k „očipování“ občanů?
  • Je Vám 60 a více let a COVID Vám vzal partnera?
  • Jste v důchodovém věku a bojíte se kvůli COVIDu budoucnosti?
  • Jsi deváťák a už jsi téměř rok doma, bez spolužáků a kamarádů z kroužků?
  • Jsi vrcholový sportovec a trenér se ti věnuje i za COVIDu?

Hledáme silné osobní příběhy, které zpracujeme formou dokumentů o zdravotních, finančních i společenských potížích obyčejných lidí za pandemie COVIDu v České republice.

• Máte zájem se o svůj příběh podělit?
  • Napište nám, jak Vám COVID zasáhl do života (krátce v 10 větách).

Podklady zašlete na adresu jana.cohlova@oushi.upol.cz

Pokud nás Váš příběh osloví, ozveme se Vám do konce března 2021

Děkujeme, že s námi chcete pomáhat!