Pozvánku na online konferenci BLESSED ARE THE PEACEMAKERS

Pátek 2. říjen 2020, 19:13

Srdečně zveme studenty, akademiky i odborníky z praxe k účasti na mezinárodní online konferenci

BLESSED ARE THE PEACEMAKERS International digital conference on global approaches to peace work

7 - 9 října 2020

Program s odkazy pro online vstupy na jednotlivé prezentace a workshopy, z nichž část proběhne v německém a část v anglickém jazyce, najdete zde:

V rámci této konference proběhne ve čtvrtek 8. října. 11.30-13.00 online workshop na téma International social work and humanitarian assistance – A contribution to peace in post-conflict situations? vedeny Agnieszkou Zogatou-Kusz (Palacký Univerzity Olomouc),

Evou Kubíčkovou (CARITAS – College of Social Work Olomouc), a

Janem Říkovským (CARITAS – College of Social Work Olomouc)