O COVIDu v angličtině: online trénink studia v zahraničí

Čtvrtek 21. leden 2021, 11:10

Připravila: Lenka Peřinová

Výzva pro studenty: Uvažujete o výjezdu na letní školu nebo studijní pobyt do zahraničí? Zajímá vás problematika pandemie COVID? Pak se přihlaste na virtuální letní školu CEEPUS Learning Ethics Through the Pandemic. Je to jednoduché, stačí si ve STAGu zapsat kurz Ethical Challenges of the Pandemic.

„Zájemci si mohou v teple domova vyzkoušet studium v mezinárodním kolektivu. Naučí se využívat náročnou zkušenost pandemie k tomu, aby se dozvěděli něco o fungování společnosti, státu a medicíny. A třeba zjistí, že jim angličtina v komunikaci s jinými Středoevropany jde lépe, než čekali,“ láká na atraktivní novinku doc. Dominik Opatrný, proděkan pro zahraničí.

Tento kurz je studentům Cyrilometodějské teologické fakulty UP k dispozici ve dvou variantách:

KST/DTECP pro Teologii online (4 kredity, úkol navíc).

KST/VTECP pro všechny ostatní (3 kredity).

Přihlásit se na něj je možné přes STAG.

Virtuální letní škola CEEPUSu na téma Learning Ethics Through the Pandemic: What Can Covid Teach Us About the World, Human Society, and Ourselves? se uskuteční v březnu 2021.

Veškeré aktuální informace jsou k dispozici zde: https://cutt.ly/9hAdcw0