Našim studentům: Zhodnoťte (anonymně) úroveň výuky

Čtvrtek 26. květen 2022, 20:07 – Text: Lenka Peřinová
  • Chcete s koncem semestru ohodnotit kvalitu výuky?
  • Chcete vyjádřit uznání konkrétnímu pedagogovi, nebo naopak popsat své připomínky?
  • Chcete poskytnout zpětnou vazbu vedení fakulty?
  • Pojďte evaluovat!
  • Hodnocení je anonymní, proto se nebojte své postřehy popsat upřímně.

Pro fakultu (a celou univerzitu) je Vaše zpětná vazba důležitá. Aby však bylo hodnocení objektivní a vypovídající, je potřeba získat ohlasy co největší části studentů.

„Úloha studentů je v tomto případě nenahraditelná. Evaluace jsou anonymní, nemusejí se tedy bát vyjádřit pochvalu, ale ani konstruktivní a spravedlivé připomínky. Hodnocení výuky je silným nástrojem, který nám umožňuje zjistit, co studenti oceňují, jaký přístup jim vyhovuje a motivuje je k práci a aktivnímu zapojení,“ vysvětlil význam evaluace prorektor pro studium prof. Vít Zouhar.

Svůj názor můžete vyjádřit do 30. června 2022 zde: https://www.eval.upol.cz

Děkujeme, že nám pomáháte se zlepšovat!