Mobility Erasmus+ 2019/20

čtvrtek 10. leden 2019, 16:35

CMTF UP vyhlašuje výběrové řízení na zahraničí mobility v rámci programu Erasmus+ pro akademický rok 2019/2020

Akademičtí pracovníci a zaměstnanci se do výběrového řízení přihlašují vyplněním údajů dokumentu Mobility Agreement (strana 1-2 formuláře). Přihlášky do výběrového řízení je nutné doručit v elektronické formě na e-mailovou adresu dominik.opatrny@upol.cz nejpozději do 11. února 2019.

Studenti se přihlásí prostřednictvím aplikace Erasmus+ erasmusplus.upol.cz do 11. února. 2019.

Všeobecné podmínky výběrového řízení pro studijní pobyty:

1. motivační dopis (v jazyce, ve kterém budete v zahraničí studovat)
  2. účast na pohovoru

Kritériem výběru je motivace uchazeče pro studium v zahraničí (zdůvodnění výběru zahraniční instituce) a informovanosti o konkrétní zahraniční univerzitě (její oborové nabídce a požadavcích, které má na studenty programu Erasmus+).

Nabídka partnerských univerzit: studenti/studium-v-zahranici/studijni-pobyty

V rámci programu Erasmus+ je možné vyjíždět OPAKOVANĚ.