Film, fotografie, rozhlas/podcast: letní workshopy (nejen) pro studenty

Neděle 23. červenec 2023, 15:07 – Text: Lenka Peřinová

• Zajímá vás, jak natočit podcast nebo film?
  • Chcete si osvojit základní fotografické techniky?
  • Chcete se naučit, jak správně mluvit na mikrofon?

Cyrilometodějská teologická fakulta UP připravila tři zajímavé letní workshopy pro studenty i zájemce z řad veřejnosti. Vybrat si mohou ze tří dílen: Filmový ateliér, Audioateliér a Fotografický ateliér. Workshopy se uskuteční v jednom termínu, a to od 17. do 19. srpna 2023 v budově CMTF UP Na Hradě. Na každý z workshopů přijímáme maximálně 12 účastníků. Cena jednoho ateliéru je 1 900 Kč.

ROZHLASOVÝ WORKSHOP

Užijte si tři tvořivé dny s Michaelou Veteškovou, vedoucí redakce kultury Radiožurnálu. Jak správně mluvit do mikrofonu? Jak vytvořit podcast, nahrávat a stříhat? To vše si vyzkoušíte na letním rozhlasovém workshopu.

FILMOVÝ WORKSHOP

S režisérem Martinem Müllerem zažijete tři dny plné filmového tvoření a proniknete do tajů dokumentárního filmu. Jak natáčet a stříhat? Vše si vyzkoušíte na vlastní kůži.

FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP

Základní fotografické techniky a kouzla s fotoaparátem si natrénujete s fotografem Pavlem Matelou. Focení v noci, taje expozice, kouzla s portrétem a další fotografické radosti si sami vyzkoušíte.

Přihlášky přijímáme do 14. srpna zde:

Bližší informace k dílnám podá Mgr. Andrea Špičková, tel: 776 060 878