Fakultní upomínkové předměty v prodeji

Pondělí 24. červenec 2023, 15:07 – Text: Lenka Peřinová

• Chcete mít k naší fakultě stále blízko?
  • Rádi sáhnete po pěkné věci s logem fakulty, která je zároveň využitelná v každodenním životě?
  • Chcete udělat radost sobě nebo potěšit někoho blízkého?

Cyrilometodějská teologická fakulta UP vychází vstříc studentům, absolventům i zájemcům z řad veřejnosti, kteří projevují zájem o fakultní merch. Vybrané předměty, které dokážou prakticky posloužit i přivolat milou vzpomínku na naši fakultu, je možné od poloviny července zakoupit v Knihovně CMTF UP v přízemí budovy v Univerzitní ulici č. 22.

Nabídka se skládá z malých i větších pozorností, jejichž cena se pohybuje od několika korun do dvou stovek: radost vám může udělat propiska, zvýrazňovač, pastelky, „blbuvzdorné“ lepící papírky, trhací blok, pomáda, flash disk, ekologická láhev na vodu, plechový hrneček, plátěná taška nebo tričko s logem na hrudi a sloganem TAHLE FAKULTA JE BOŽÍ! na zádech. Vybranou položku je možné zaplatit v hotovosti přímo na místě.

Přijďte si k nám udělat radost!

Pokud byste měli zájem o větší množství položek z nabízeného fakultního merche, kontaktujte Mgr. Lenku Peřinovou z PR oddělení CMTF UP (lenka.perinova@upol.cz).

Ceník:

• tužka   15 Kč
  • propiska          20 Kč
  • zvýrazňovač    35 Kč
  • pastelky          20 Kč
  • lepící papírky  15 Kč
  • trhací blok       50 Kč
  • pomáda          35 Kč
  • láhev na vodu 150 Kč
  • plechový hrnek           200 Kč
  • plátěná taška  150 Kč
  • tričko   200 Kč