Mgr. Leoš Zatloukal, Ph.D.

Contact
Telephone:
585637207
Workplace:
Katedra křesťanské sociální práce
Org. unit:
CM teologická fakulta
Address:
tř. Svobody 8
Room number:
1.08
Profession:
odborný asistent
Functions & membership in academic & non academic bodies:
  ČLÁNEK
  Zatloukal L., Žákovský D. Dvě lekce zahradnického umění – využití metafor v terapii zaměřené na řešení. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2016.
  Řiháček T., Zatloukal L. Možnosti obohacení výcvikové praxe pomocí výzkumu. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2016.
  Zatloukal L., Žákovský D. Kids‘ Skills – využití terapie zaměřené na řešení při práci s dětmi a adolescenty. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2015.
  Zatloukal L., Vítek P. Koučovací model Reteaming a jeho využití při práci s nezaměstnanými. Sociální práce / Sociálna práca. 2013.
  Zatloukal L., Vítek P. Využití reflektujících týmů v terapii zaměřené na řešení. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2013.
  Řiháček T., Zatloukal L. Asimilativní přístup k integraci v psychoterapii. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2012.
  Zatloukal L. Význam a využití vize v praxi manažerů sociálních služeb. Sociální práce / Sociálna práca. 2012.
  Zatloukal L., Havlík M., Doleček Z., Šotola J. Komplexní posuzování potřeb klientů v rámci poradenského rozhovoru. Sociální práce / Sociálna práca. 2011.
  Zatloukal L. Práce s „podvědomím“ v (hypno)terapii zaměřené na řešení představená na příkladu z praxe. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2011.
  Current courses
  Course title Department/Abbrev. Semester Type Classes
  Facilitace a vedení porad 1 KKS/7FVP1 LS 0
  Koučování pro manažery KKS/KM ZS Se 2
  Leadership v organizacích soc. služeb KKS/LOSS LS Se 4
  Teorie sociální práce s rodinami 2 KKS/TSR2 LS 2
  Základy sebeobrany - pomáhající profese KKS/ZSPP LS Cv 0