Katedra křesťanské sociální práce

Obhajoby bakalářských prací

Komise č. 1

28. 5. 2018, 7:50 hod. třída Svobody 8, místnost 2.07 (U6)

Předseda komisedoc. PaedDr. Tatiana Matulayová, Ph.D.
Členové komiseIng. Ester Danihelková
Mgr. Pavlína Jurníčková, Ph.D.
Mgr. et Mgr. Agnieszka Zogata Kusz, Ph.D.

Společné zahájení v 7:50 hod.

ČasJméno studentaOborTyp práce
08:00Fojtů Martina, Ing. (Jurníčková-Danihelková)CHASOC_KBP
08:20Jelínková Marie (Matulayová-Jurníčková)CHASOC_KBP
08:40Koždoňová Iveta (Matulayová-Danihelková)CHASOC_KBP
09:00Štaudová Marie (Jurníčková-Danihelková)CHASOC_PBP
09:20Troubilová Eliška (Jurníčková-Danihelková)CHASOC_PBP
09:40Skočíková Hana (Matulayová-Jurníčková)CHASOC_PBP
10:00Pěničková Lucie (Danihelková-Matulayová)CHASOC_PBP
10:20Svobodová Eva (Jurníčková-Matulayová)CHASOC_PBP
10:40Bednářová Martina (Danihelková-Matulayová)CHASOC_KBP
11:00Ovesná Kamila (Palaščáková-Jurníčková)CHASOC_PBP
11:20Koutná Martina (Jurníčková-Knausová)CHASOC_PBP
11:40Zemčáková Lucie (Jurníčková-Knausová)CHASOC_PBP

Komise č. 2

28. 5. 2018, 12:50 hod. třída Svobody 8, místnost 2.07 (U6)

Předseda komisedoc. PaedDr. Tatiana Matulayová, Ph.D.
Členové komiseMgr. Leoš Zatloukal, Ph.D. et Ph.D.
Mgr. Vladislava Závrská, Ph.D.
Mgr. Pavlína Jurníčková, Ph.D.
Mgr. et Mgr. Agnieszka Zogata Kusz, Ph.D.

Společné zahájení v 12:50 hod.

ČasJméno studentaOborTyp práce
13:00Capil Daniel (Jurníčková-Zatloukal)CHASOC_KBP
13:20Nádvorníková Gabriela (Jurníčková-Zatloukal)CHASOC_KBP
13:40Folwarczná Klára (Závrská-Zatloukal)CHASOC_PBP
14:00Koláčková Anna (Závrská-Zogata Kusz)CHASOC_PBP
14:20Matoušková Alena (Matulayová-Zogata Kusz)MESOHUPBP
14:40Štětinová Martina (Šlechtová-Zatloukal)MESOHUPBP
15:00Kašpaříková Veronika (Šlechtová-Matulayová)CHASOC_PBP
15:20Walach Jiří (Jurníčková-Franc)MESOHUPBP

Komise č. 3

28. 5. 2018, 7:50 hod. třída Svobody 8, místnost 1.12 (U1)

Předseda komiseThLic. Jakub Doležel, Th.D.
Členové komisePhDr. et Mgr. Libor Novosád, Ph.D.
Mgr. Miloš Votoupal, Ph.D.
Mgr. Leoš Zatloukal, Ph.D. et Ph.D.
PhDr. Jan Vančura, Ph.D.
Mgr. Hana Šlechtová, Ph.D.

Společné zahájení v 7:50 hod.

ČasJméno studentaOborTyp práce
08:00Šmičková Jaroslava (Novosád-Doležel)CHASOC_KBP
08:20Šelmeciová Zlatuše (Vančura-Zatloukal)CHASOC_KBP
08:40Houdková Andrea (Vančura-Votoupal)CHASOC_KBP
09:00Káňová Nela (Vančura-Votoupal)CHASOC_KBP
09:20Vrabcová Michaela (Votoupal-Zatloukal)CHASOC_KBP
09:40Janková Anna (Votoupal-Doležel)CHASOC_PBP
10:00Kročilová Jana (Votoupal-Doležel)CHASOC_PBP
10:20Sobotková Veronika (Votoupal-Novosád)CHASOC_PBP
10:40Poulová Veronika (Šlechtová-Novosád)CHASOC_PBP
11:00Kloudová Lucie (Šlechtová-Doležel)CHASOC_PBP
11:20Malíková Anežka (Zatloukal-Šlechtová)CHASOC_PBP
11:40Oulehlová Zuzana (Votoupal-Koutková)CHASOC_PBP

Komise č. 4

28. 5. 2018, 12:50 hod. třída Svobody 8, místnost 1.12 (U1)

Předseda komisePhDr. Ivana Knausová, Ph.D.
Členové komiseMgr. Hana Šlechtová, Ph.D.
M.A. Karla Koutková, Ph.D.
Mgr. Miloslava Šotolová
ThLic. Jakub Doležel, Th.D.

Společné zahájení v 12:50 hod.

ČasJméno studentaOborTyp práce
13:00Budínová Ivana (Šotolová-Knausová)CHASOC_KBP
13:20Šikulová Petra (Šotolová-Šlechtová)CHASOC_PBP
13:40Smolková Michaela (Šlechtová-Knausová)CHASOC_PBP
14:00Majerová Eva (Knausová-Šlechtová)CHASOC_PBP
14:20Vavrečková Michaela (Knausová-Koutková)CHASOC_PBP
14:40Karwaczyková Iveta (Knausová-Koutková)CHASOC_KBP
15:00Šichová Jitka (Knausová-Koutková)CHASOC_PBP
15:20Buziová Sabina (Divoká-Koutková)CHASOC_PBP
15:40Bělavová Kateřina (Knausová-Zatloukal)CHASOC_KBP

Komise č. 5

29. 5. 2018, 7:50 hod. třída Svobody 8, místnost 2.07 (U6)

Předseda komiseMgr. et Mgr. Agnieszka Zogata Kusz, Ph.D.
Členové komiseThLic. Jakub Doležel, Th.D.
PhDr. et Mgr. Libor Novosád, Ph.D.
Mgr. Miloš Votoupal, Ph.D.
M.A. Karla Koutková, Ph.D.
ThLic. Michal Umlauf
Mgr. Leoš Zatloukal, Ph.D. et Ph.D.

Společné zahájení v 7:50 hod.

ČasJméno studentaOborTyp práce
08:00Smolka Martin (Jurníčková-Novosád)CHASOC_PBP
08:20Vašíčková Mariana (Jurníčková-Novosád)CHASOC_PBP
08:40Walach Magda (Linhartová-Novosád)CHASOC_PBP
09:00Novák Michal (Novosád-Votoupal)CHASOC_PBP
09:20Mahdalová Jana (Zatloukal-Votoupal)CHASOC_PBP
09:40Hýžová Marie (Zatloukal-Votoupal)MESOHUPBP
10:00Holasová Věra (Umlauf-Doležel)CHASOC_PBP
10:20Šebelová Zdeňka (Umlauf-Doležel)CHASOC_PBP
10:40Dubovic Michal (Doležel-Umlauf)CHASOC_PBP
11:00Geržová Michala (Šťastná-Zogata Kusz)MESOHUPBP
11:20Vostřelová Dana (Princová-Zogata Kusz)CHASOC_KBP
11:40Jelínková Eliška (Říkovský-Zogata Kusz)MESOHUPBP
12:00Pethö František (Říkovský-Zogata Kusz)MESOHUPBP
12:20Májková Veronika (Říkovský-Zogata Kusz)MESOHUPBP
12:40Rotterová Natálie (Zogata Kusz-Koutková)MESOHUPBP
13:00Královec Jiří (Zogata Kusz-Doležel)CHASOC_KBP

Státní závěrečné zkoušky

Řízení v sociálních službách

21.5.2018 8:00-17:00, třída Svobody 8, místnost 2.07 (U6)

Komise

ThLic. Jakub Doležel, Th.D. (předseda komise)
Ing. Ester Danihelková
Mgr. Martin Bednář, Ph.D.
PhDr. Ivana Knausová, Ph.D.
PhDr. et Mgr. Libor Novosád, Ph.D.
Mgr. Pavlína Jurníčková, Ph.D.

Na státní závěrečnou zkoušku se dostavte v obou blocích všichni 15 minut před uvedeným časem!

8:00-12:00

ČECHOVÁ Kateřina
FRIEDRICHOVÁ Petra
GRÉZLOVÁ Petra
HAJZNEROVÁ Vendula
KRBEČKOVÁ Lucie
KROULÍKOVÁ Michaela
MAZÁKOVÁ Miloslava
NOVOTNÁ Naděžda
OSTRÍŽ Rastislav
PAVLÁKOVÁ Lucie
RAMEŠ Jiří
SAHAJOVÁ Martina
ŠMARDOVÁ Stanislava
VRZALÍKOVÁ Dana
WILCZKOVÁ Veronika

13:00-17:00

BEŇUŠOVÁ Ivana
HELEŠICOVÁ Barbara
JANOCHOVÁ Marie
JURÁSKOVÁ Jana
KOŘENKOVÁ Lucie
MARTÍNKOVÁ Jana
NAWAROVÁ Veronika
POUCHLÁ Lenka
SIVÁKOVÁ Monika
STRZELEC Eduard
TESAŘOVÁ Dagmar
VITÁSKOVÁ Michaela
VLÁČILOVÁ Kateřina
BARÁKOVÁ Pavla


Sociální práce s rodinami

22.5.2018 9:15-14:00, třída Svobody 8, místnost 2.07 (U6)

Komise

doc. PaedDr. Tatiana Matulayová, Ph.D. (předsedkyně komise)
PhDr. Ivana Knausová, Ph.D.
Mgr. Miloš Votoupal, Ph.D.
PhDr. et Mgr. Libor Novosád, Ph.D.
ThLic. Jakub Doležel, Th.D.
Mgr. Pavlína Jurníčková, Ph.D.

Na státní závěrečnou zkoušku se dostavte všichni 15 minut před uvedeným časem!

9:15-14:00

ČERVENKOVÁ Denisa
GÁBOROVÁ Aneta
JEDLIČKOVÁ Žaneta
JORDOVÁ Aneta
KUDRNOVÁ Renata
MOLKOVÁ Jana
NEVŘALOVÁ Martina
PAVLÍČKOVÁ Kristýna
SKOČOVSKÁ Pavla
SOKOLOVÁ Anna
STEJSKALOVÁ Romana
ŠKÝVAROVÁ Martina
VÝROSTOVÁ Iveta
ZDRAŽIL Vladimír


Teorie managementu kvality v sociálních službách

21.5.2018 12:30-12:45, třída Svobody 8, místnost 2.07 (U6)

Komise

Mgr. Martin Bednář, Ph.D. (předseda komise)
Ing. Ester Danihelková
Mgr. Mavlína Jurníčková, Ph.D.

Na státní závěrečnou zkoušku se dostavte 15 minut před uvedeným časem!

12:30 Pešková Hana


Korelace teologie a sociální práce

22.5.2018 8:00-8:30, třída Svobody 8, učebna U4

Komise

ThLic. Jakub Doležel, Th.D. (předseda komise)
PhDr. Ivana Knausová, Ph.D.
Mgr. Pavlína Jurníčková, Ph.D.

Na státní závěrečnou zkoušku se dostavte 15 minut před uvedeným časem!

8:00 Dobešová Iveta
8:15 Chytková Veronika


New Approaches in Humanitarian Assistance
Management v humanitární pomoci

24.5.2018 9:30-10:00, třída Svobody 8, učebna U4

Komise

Mgr. et Mgr. Agnieszka Zogata Kusz, Ph.D. (předsedkyně komise)
Selma Porobić, Ph.D.
Ing. Mgr. Květoslava Princová, Ph.D.
Mgr. Martin Zamazal

Na státní závěrečnou zkoušku se dostavte 15 minut před uvedeným časem!

9:30 Karasová Jana


Teorie a metody sociální práce s rodinami

22.5.2018 8:30-8:45, třída Svobody 8, učebna U4

Komise

ThLic. Jakub Doležel, Th.D. (předseda komise)
PhDr. Ivana Knausová, Ph.D.
Mgr. Pavlína Jurníčková, Ph.D.

Na státní závěrečnou zkoušku se dostavte 15 minut před uvedeným časem!

8:30 Chytková Veronika


Posouzení životní situace

22.5.2018 8:45-9:00, třída Svobody 8, učebna U4

Komise

ThLic. Jakub Doležel, Th.D. (předseda komise)
PhDr. Ivana Knausová, Ph.D.
Mgr. Pavlína Jurníčková, Ph.D.

Na státní závěrečnou zkoušku se dostavte 15 minut před uvedeným časem!

8:45 Chytková Veronika