Katedra křesťanské sociální práce

Obhajoby kvalifikačních prací

Komise č. 1

9. 1. 2018, 7:50 hod. třída Svobody 8, místnost 2.07 (U6)

Předseda komisedoc. PaedDr. Tatiana Matulayová, Ph.D.
Členové komiseIng. Ester Danihelková
Mgr. Pavlína Jurníčková, Ph.D.

Společné zahájení v 7:50 hod.

ČasJméno studentaOborTyp práce
08:00Nerudová Martina (Danihelková-Jurníčková)CHASOC_KBP
08:20Ćmielová Veronika (Jurníčková-Danihelková)CHASOCPNDP
08:50Faltová Alžběta (Matulayová-Danihelková)CHASOCPNDP
09:20Lisztwanová Urszula (Danihelková-Jurníčková)CHASOC_KBP
09:40Knichalová Veronika (Jurníčková-Matulayová)CHASOCPN-1DP
10:10Chovancová Martina (Jurníčková-Matulayová)CHASOC_PBP
10:30Ohnisková Eva (Matulayová-Jurníčková)CHASOCPNDP
11:00Swiderová Veronika (Jurníčková-Matulayová)CHASOCPN-1DP
11:30Vodseďálek Vojtěch (Závrská-Matulayová)MHSPDP

Komise č. 2

9. 1. 2018, 7:50 hod. třída Svobody 8, místnost 1.12 (U1)

Předseda komiseThLic. Jakub Doležel, Th.D.
Členové komisePhDr. Libor Novosád, Ph.D.
Mgr. Miloš Votoupal, Ph.D.
ThLic. Michal Umlauf

Společné zahájení v 7:50 hod.

ČasJméno studentaOborTyp práce
08:00Horkelová Novotná Lenka (Vančura-Novosád)CHASOC_KBP
08:20Martinec Milan (Zatloukal-Doležel)CHASOCPNDP
08:50Větrovský Stanislav (Závrská-Doležel)CHASOC_KBP
09:10Klemsová Jitka (Knausová-Doležel)CHASOCKNDP
09:40Skalický Václav (Umlauf-Doležel)CHASOCKNDP
10:10Millerová Simona (Knausová-Novosád)CHASOCKNDP
10:40Schubertová Pavlína (Votoupal-Novosád)CHASOCKNDP
11:10Šimíčková Libuše (Umlauf-Votoupal)CHASOCKNDP

Komise č. 3

9. 1. 2018, 12:50 hod. třída Svobody 8, místnost 2.07 (U6)

Předseda komiseMgr. et Mgr. Agnieszka Zogata Kusz, Ph.D.
Členové komiseIng. Mgr. Květoslava Princová, Ph.D.
PhDr. Libor Novosád, Ph.D.

Společné zahájení ve 12:50 hod.

ČasJméno studentaOborTyp práce
13:00Stodolová Šoupalová Věra (Lužica-Zogata Kusz)CHASOCKNDP
13:30Maturová Lucie (Princová-Zogata Kusz)CHASOCPN-1DP
14:00Kotíková Pavla (Princová-Zogata Kusz)MHSPDP
14:30Buka Jan (Princová-Zogata Kusz)MHSPDP

Státní závěrečná zkouška

Předměty: Sociální politika a Teorie a metody sociální práce — písemná část

15. 1. 2018 7:50 Zbrojnice, Biskupské náměstí 1, Olomouc, počítačová učeb. velká

jménooborTMSPSP
Káňová Nelakombixx
Soldánová Karinkombixx
Houdková Andreakombixx
Lisztwanová Urszulakombix
Holbíková Zdenkakombixx
Psotová Miladakombix
Špačková Danušekombixx
Famfrlová Helenakombixx
Jílková Barbora denníx
Langrová Alžbětadenní x
Garnolová Eliškadenníx
Šnajdrová Nikola denníx
Forró Jandenníx
Chovancová Martinadenníxx
Ovesná Kamiladenníx
Kovářová Markétadenníx
Henslová Terezadenníx
Čechová Luciedenníxx
Svobodová Martinadenníx
Outlá Kateřinadenníx

Poznámka: TMSP — Teorie a metody sociální práce; SP — Sociální politika


15. 1. 2018 od 14:30 Sociální politika — ústní část, učebna U6, Tř. Svobody 8

15. 1. 2018 od 14:30 Teorie a metody sociální práce — ústní část, učebna U1, Tř. Svobody 8

Komise
Předmět Sociální politika: Tatiana Matulayová, Martin Bednář, Pavlína Jurníčková
Předmět Teorie a metody sociální práce: Miloš Votoupal, Leoš Zatloukal, Ivana Knausová


15. 1. 2018 8:00, učebna U6, Tř. Svobody 8

Komise
Tatiana Matulayová, Pavlína Jurníčková, Martin Bednář

stará akreditace Řízení v sociálních službách
Předmět Teorie managementu kvality v sociálních službách

Radomská Andrea


15. 1. 2018 8:00 učebna U1, Tř. Svobody 8

Komise
Agnieszka Zogata Kusz, Jakub Doležel, Ivana Knausová, Květoslava Princová

Předmět Mezinárodní sociální práce v komunitách

Skalická Veronika


15. 1. 2018 8:30, učebna U6, Tř. Svobody 8

Komise
Tatiana Matulayová, Martin Bednář, Pavlína Jurníčková, Ivana Knausová, J. Doležel, E. Danihelková

Předmět Řízení v sociálních službách

Schubertová Pavlína
Siváková Monika
Paprstkářová Eva
Pekárková Lucie
Svačinková Hana
Ivanov Jiří
Kumperová Veronika
Kraťochová Lucie
Rábová Michaela


15. 1. 2018 13:00 učebna U3, Tř. Svobody 8

Komise
Agnieszka Zogata Kusz, Jakub Doležel, Pavlína Jurníčková

Předmět Mezinárodní humanitární a sociální práce

Čechová Lucie