STUDIUM V ZAHRANIČÍ 2022/23 ERASMUS+

Čtvrtek 20. leden 2022, 8:51

STUDIUM V ZAHRANIČÍ 2022

• Máš zájem vyjet na studium?
  • Znáš program Erasmus+?
  • Chceš studovat v němčině nebo v německy mluvící zemi?

Přihlas se na výjezd přes program Erasmus+ nebo na základě mezinárodních smluv

Uchazeči o výjezdy v Evropě se mohou přihlásit prostřednictvím aplikace Erasmus

erasmusplus.upol.cz do 17. 2. 2022.

Všeobecné podmínky výběrového řízení jsou: motivační dopis (v jazyce, ve kterém budete v zahraničí studovat)  a účast na pohovoru

Kritériem výběru je motivace uchazeče pro studium v zahraničí (zdůvodnění výběru zahraniční instituce) a informovanost o konkrétní zahraniční univerzitě (její oborové nabídce a požadavcích, které má na studenty programu Erasmus+).

STIPENDIJNÍ POBYTY NA ZÁKLADĚ MEZINÁRODNÍCH SMLUV

16. 2. – přihlášky Polsko, letní kurzy, AIA

18. 2. – přihlášky Slovensko, studijní a výzkumné pobyty, AIA

24. 2. – přihlášky Polsko, studijní a výzkumné pobyty, AIA

15. 3 - přihlášky Rakousko pro pobyty v ZS 2022/2023

STIPENDIJNÍ POBYTY NA ZÁKLADĚ MEZINÁRODNÍCH SMLUV

Přihlášky se (není-li uvedeno jinak) zasílají na adresu Domu zahraniční spolupráce (Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1) a zpracovává je Akademická informační agentura (AIA).

www.dzs.cz