Nabídka ASC UP: Sportovní programy i letní brigáda

Pondělí 4. únor 2019, 8:33 – Text: ASC

Akademik sport centrum UP vám nabízí širokou nabídku volnočasových sportovních aktivit na letní semestr:

BALÍČEK SPORTŮ | 650 Kč na letní semestr

Jedná se o balíček sportů za jednotnou cenu. Při zakoupení sportovního průkazu si vyberete preferovaný sport v konkrétní den a čas. To znamená, že si 100%jednou týdně zacvičíte Vámi preferovanou sportovní aktivitu. Další Vaše účast záleží na tom, ve kterých hodinách najdete volné kapacity a rozhodnete se je využít pro sebe.
Novinky pro LS: ranní jóga, základy sebeobrany (lektorem je celosvětově uznávaný Hanshi Ladislav Petráš)

VÝBĚROVÉ SPORTY | ceny dle jednotlivých sportů

Nabídku tvoří sporty, které jsou díky vyšším nákladům kalkulovány každý zvlášť (např. horolezectví, plavání, veslování, tenis, jezdectví, jumping). Při zakoupení daného programu, máte vstup pouze do jedné konkrétní hodiny v týdnu.
Lukostřelbawww.lukostrelbaolomouc.cz; Fitness a saunawww.akademikfitness.cz

Harmonogram akademického roku 2018/2019 z pohledu ASC UP

• BALÍČEK SPORTŮ – zahájení a konec cvičení:
    Letní semestr (13 týdnů): 11. 2. – 12. 5. 2019 + zkouškové období (jiný rozvrh cvičení) 13. 5. – 14. 6. 2019
  • VÝBĚROVÉ SPORTY – zahájení a konec cvičení:
    Letní semestr (12 týdnů): 18. 2. – 12. 5. 2019
  • Sportovní den UP – 15. 5. 2019

Prodej sportovních průkazů

Co je nutné k zakoupení sportovních programů?

1. Foto pasového formátu (může být i kvalitní černobílá kopie), pokud nemáte registrační kartu z minulého roku;
  2.  identifikační kartu studenta nebo zaměstnance UP (ISIC, popř. občanský průkaz);
  3. uhradit jednorázový poplatek 20,- Kč za vystavení registrační karty (reg. karta platí po celou dobu studia);
  4. peníze na zaplacení sportovních programů (ZP 650 Kč/semestr; spec. progr. od 550 Kč)
    Sportovní programy lze platit také platební kartou (MasterCard, VISA, Maestro) nebo poukázkami (Unišek, Unišek+, Ticket Benefitsk Ticket Multi, Ticket Sport&Kultura- Edenred)

Prodej sport. programů bude probíhat ve vstupní hale kolejí B. Václavka (Šmeralova 8, Olomouc):

středa–čtvrtek      6.–7. 2. 2019  v čase 9:00–15:00 hod.
pondělí–čtvrtek    11.–14. 2. 2019  v čase 9:00–15:00 hod.
pondělí–čtvrtek    18.–21. 2. 2019  v čase 9:00–15:00 hod.

Od 25. 2. 2019 prodej sportovních průkazů v Akademik Fitness (budova Sportovní haly UP, U Sportovní haly 2, Olomouc-Lazce) – pracovní dny od 14:00 do 20:00 hod.

Další Informace naleznete na www.akademikolomouc.cz v sekci „Sportovní programy“.

LETNÍ BRIGÁDA

Hledáme pozitivní, nadšené a kreativní vedoucí (od 18 let) a instruktory (od 16 let) na příměstské tábory v Olomouci.
Baví vás práce s dětmi? Chcete získat nové zkušenosti a praxi? Jste kreativní a rádi vymýšlíte programy a zábavu pro děti? Chcete trávit smysluplně prázdninové dny? Pak hledáme právě Vás!

Přijmeme: vedoucí s vlastním tématem příměstského tábora, vedoucí s doprovodným programem ke sportovním táborům, zdravotníky, trenéry, pomocné instruktory, skladníky a pomocníky.

O letních prázdninách pořádáme:

• příměstské tábory pro předškoláky (3–5 let) | tzv. Mrňouskov
  • příměstské tábory pro děti (6–10 let) | tzv. Léto děti
  • příměstské tábory pro mládež (11–16 let) | tzv. Léto teenagerů
    Týdenní turnusy PO–PÁ 7:30–16:00 h. (rozpis přesných termínů v dotazníku)
    Místo: Sportovní hala UP v Olomouci, loděnice a okolí (nezajišťujeme ubytování)
  • pobytový tábor (7–14 let)

Co požadujeme? Schopnost vést skupinu dětí, pro kterou připravíte plnohodnotný a pestrý program.
Program týdne je vždy tematicky zaměřen – sportovně (tenis, zumba, volejbal, fotbal, …), tanečně (balet, mažoretky, orientální, disco, …), netradičně (geocaching, farmáři, …), dramaticky (muzikál, divadlo, …), všeobecně (filmy, pohádky, knihy, seriály, …).
Uvítáme nové netradiční nápady! Praxe je výhodou, ale dáváme prostor i nováčkům.

Zájemci vyplňte prosím dotazník (najdete jej na www.akademikolomouc.cz) a odešlete jej do 17. 3. 2019 na emailovou adresu: asc@upol.cz. Nováčci budou pozváni na pohovor.

Další Informace naleznete na www.akademikolomouc.cz v sekci „Brigády“.

Těšíme se s vámi na viděnou.

ASC