Mgr. Leoš Zatloukal, Ph.D.

Fotografie zaměstnance
Kontaktní údaje
Telefon:
585637207
Pracoviště:
Katedra křesťanské sociální práce
Org. jednotka:
CM teologická fakulta
Adresa:
tř. Svobody 8
Místnost:
1.08
Pracovní zařazení:
odborný asistent
Funkce a členství v akademických a dalších orgánech UP i mimo ni:
  ČLÁNEK
  Zatloukal L., Žákovský D. Dvě lekce zahradnického umění – využití metafor v terapii zaměřené na řešení. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2016.
  Řiháček T., Zatloukal L. Možnosti obohacení výcvikové praxe pomocí výzkumu. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2016.
  Zatloukal L., Žákovský D. Kids‘ Skills – využití terapie zaměřené na řešení při práci s dětmi a adolescenty. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2015.
  Zatloukal L., Vítek P. Koučovací model Reteaming a jeho využití při práci s nezaměstnanými. Sociální práce / Sociálna práca. 2013.
  Zatloukal L., Vítek P. Využití reflektujících týmů v terapii zaměřené na řešení. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2013.
  Řiháček T., Zatloukal L. Asimilativní přístup k integraci v psychoterapii. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2012.
  Zatloukal L. Význam a využití vize v praxi manažerů sociálních služeb. Sociální práce / Sociálna práca. 2012.
  Zatloukal L., Havlík M., Doleček Z., Šotola J. Komplexní posuzování potřeb klientů v rámci poradenského rozhovoru. Sociální práce / Sociálna práca. 2011.
  Zatloukal L. Práce s „podvědomím“ v (hypno)terapii zaměřené na řešení představená na příkladu z praxe. Psychoterapie : praxe - inspirace - konfrontace. 2011.
  KAPITOLA V KNIZE
  Zatloukal L., Furman B., Ahola T. Twin Star, Cooperation a sociální psychologie. Nikdy není pozdě na spokojený tým. 2017.
  Aktuálně vyučované předměty
  název předmětu katedra/zkratka semestr typ hodin
  Facilitace a vedení porad 1 KKS/7FVP1 LS 0
  Koučování pro manažery KKS/KM ZS Se 2
  Leadership v organizacích soc. služeb KKS/LOSS LS Se 4
  Teorie sociální práce s rodinami 2 KKS/TSR2 LS 2
  Základy sebeobrany - pomáhající profese KKS/ZSPP LS Cv 0