Nabídka sportovních programů ASC UP na zimní semestr

Ilustrační foto: ASC UP
Čtvrtek 12. září 2019, 10:00 – Text: OK

Vážení studenti a zaměstnanci UP, Akademik sport centrum UP vám tradičně nabízí širokou nabídku pravidelných sportovních aktivit na zimní semestr.

BALÍČEK SPORTŮ (Základní program):

Cena: 1280 Kč/celý školní rok | 780 Kč/zimní semestr
Jedná se o balíček sportů za jednotnou cenu (skupinové aerobní lekce, halové sporty, tance, kanoistika, …). Při zakoupení sportovního průkazu si vyberete preferovaný sport v konkrétní den a čas. To znamená, že si 100% jednou týdně zacvičíte vámi preferovanou sportovní aktivitu. Další vaše účast záleží na tom, ve kterých hodinách najdete volné kapacity a rozhodnete se je využít pro sebe.
Novinky ZS: Cvičení pro zaměstnance (zdravá záda, joga, powerjoga) – přesunuto do balíčku sportů

VÝBĚROVÉ SPORTY (Speciální sportovní programy):

Ceny dle jednotlivých sportů
Nabídku tvoří sporty, které jsou díky vyšším nákladům kalkulovány každý zvlášť (např. horolezectví, plavání, veslování, tenis, jezdectví, jumping, univerzitní liga – fotbal, nohejbal, squash). Při zakoupení daného programu máte vstup pouze do jedné konkrétní hodiny v týdnu.

Harmonogram akademického roku 2019/2020 z pohledu ASC UP

BALÍČEK SPORTŮ – Základní sportovní program | zahájení a konec cvičení

• Zimní semestr (13 týdnů): 23. 9. – 20. 12. 2019 + zkouškové období (jiný rozvrh cvičení) 6. 1. – 9. 2. 2020
  • Letní semestr (13 týdnů): 10. 2. – 7. 5. 2020 + zkouškové období (jiný rozvrh cvičení) 11. 5. – 14. 6. 2020

VÝBĚROVÉ SPORTY – SPECIÁLNÍ SPORTOVNÍ PROGRAMY | zahájení a konec cvičení

• Zimní semestr (12 týdnů): 30. 9. – 20. 12. 2019
  • Letní semestr (12 týdnů): 17. 2. – 7. 5. 2020

Celodenní sportovní akce

• Den sportu UP | 28. 9. 2019
  • Sportovní den UP | 13. 5. 2020

Prodej sportovních průkazů

Ve vestibulu koleje Bedřicha Václavka (Šmeralova 8, Olomouc):

• středa–čtvrtek 18.–19. 9. 2019 od 9.00 do 15.00 hod.
  • pondělí–čtvrtek 23.–26. 9. 2019 od 9.00 do 15.00 hod.
  • pondělí–čtvrtek 30. 9. – 3. 10. 2019 od 9.00 do 15.00 hod.

Od 7. 10. 2019 prodej sportovních průkazů v Akademik Fitness (budova Sportovní haly UP, U Sportovní haly 2, Olomouc - Lazce) – pracovní dny od 14:00 do 20:00 hod.

Co potřebujete k zakoupení sportovních programů:

1. foto pasového formátu (může být i kvalitní černobílá kopie) – pokud nemáte registrační kartu z minulého roku;
  2. identifikační kartu studenta nebo zaměstnance UP (ISIC, popř. občanský průkaz);
  3.  jednorázový poplatek 20 Kč za vystavení registrační karty (pozor – žlutá reg. karta platí po celou dobu studia či zaměstnání na UP);
  4. peníze na zaplacení sportovních programů (ZP 1280 Kč/rok nebo 780 Kč/semestr, spec. progr. dle druhu sportů).

Sportovní programy lze platit také platební kartou (MasterCard, VISA, Maestro) nebo poukázkami (Unišek, Unišek+, Edenred Benefits MULTI nebo Sport&Kultura)

Rozvrhy sportovních programů a další informace naleznete na www.akademikolomouc.cz  – sekce „Sportovní programy“.

Těšíme se na viděnou v našich hodinách!