Dny dobrovolnictví na UP 16. – 18. 10.

Úterý 16. říjen 2018, 10:14

Milé zaměstnankyně, milí zaměstnanci,
milé studentky, milí studenti, drazí dobrovolníci,

jménem Dobrovolnického centra UP vás zveme na třetí ročník Dnů dobrovolnictví UP - Dobrovolnictví pro/na Zemi.

Během tří dnů (16.-18. 10.) budete mít možnost se zúčastnit diskusí, besed, workshopů, filmové projekce, swapu oblečení nebo si na vlastní kůži vyzkoušet dobrovolnictví pro/na Zemi (na Sluňákově, v humanitární sekci Arcidiecézní charity Olomouc, Potravinové bance a na mnoha dalších místech).

Zahajovací večer proběhne 16. 10. od 17:00 ve Studentském klubu UP - pro dobrovolníky, kteří přinesou potvrzení o své dobrovolnické aktivitě, máme nachystané vstupenky do divadel, poukázky do kaváren, slevy na knihy, lístky do bazénu atd. Od 18:00 se uskuteční přednáška na téma Dobrovolnictví pro/na Zemi - ekologie a životní prostředí ve vztahu k dobrovolnictví, kterou přednese vedoucí hnutí Brontosaurus. Následovat bude ekologicky laděný film Co se nenosí o špínách módního průmyslu a UPcyklaci. Slavnostní předávání Cen rektora za zásluhy v oblasti dobrovolnictví proběhne ve čtvrtek 18. 10. od 18:00 v Kapli Božího Těla.

K přihlašování na workshopy a dobrovolnické příležitosti neziskových organizací využijte jedinečnou webovou aplikaci na adrese dobrovolnictvi.upol.cz

Více informací naleznete na Facebooku

Buďte UP dobrovolník a třeba příští rok dostanete Cenu rektora za zásluhy v oblasti dobrovolnictví i vy.

program