Olomoucká pobočka Erasmus Student Network hledá nové kolegy

úterý 12. červen 2018, 8:53 – Text: MŠ

Milé studentky, milí studenti, máte volný čas a rádi byste ho využili nějak efektivně? Rádi se seznamujete s novými lidmi, pomáháte s přípravou různých akcí, procvičujete si cizí jazyk (nebo byste alespoň procvičovat chtěli), baví vás spamování na Facebooku/Instagramu nebo jste grafičtí přeborníci? Pokud si alespoň na jednu otázku odpovíte ano, tak neváhejte a přidejte se k našemu studentskému spolku Erasmus Student Network.

ESN je mezinárodní studentská organizace působící ve 40 zemích, která pomáhá více než 150 000 studentům každý rok. V České republice existuje hned několik těchto sekcí („poboček“) a jedna z nich se nachází právě v Olomouci – ESN UP Olomouc. Členové ESN UP Olomouc si mohou vybírat hned z několika oblastí, ve kterých by následně chtěli pomáhat (např. pořádání akcí pro zahraniční studenty, propagace naší sekce a našich událostí navenek, tvorba propagačních materiálů, fotografování, pořádání teambuildingů a volnočasových aktivit pro členy, vyhledávání potencionálních partnerů aj.). Všichni společně tvoříme tým a zajišťujeme hladký chod celé organizace.

Členové pomáhají připravovat všelijaké akce pro zahraniční studenty a dělají jejich pobyt v Olomouci nezapomenutelným. Působení v ESN UP Olomouc vám přinese spoustu zkušeností, které se vám budou následně hodit v životě. Zároveň také přináší jedinečnou možnost spřátelit se s lidmi z různých koutů světa.

Pokud vás naše práce oslovila a rádi byste se dozvěděli více, napište nám na e-mail hr@esn.upol.cz.

Těšíme se na váš email a případné dotazy! Přeji pěkný zbytek dne a hodně štěstí v průběhu zkouškového období.

Martin Šimek | HR manager
hr@esn.upol.cz