Pozvánka na informační setkání studentů s pedagogy 14. a 15. února 2019

Neděle 27. leden 2019, 16:23

Vážené studentky a studenti navazujícího magisterského studia!

Katedra křesťanské sociální práce vás zve na diskusní setkání studentů prezenční formy studia s vyučujícími, které se bude konat dne 14. 2.2019 od 10:00 hod. v místnosti H1 Na Hradě 5.

Cílem setkání je vytvořit prostor pro výměnu informací, názorů a podnětů a diskutovat možnosti spolupráce katedry se studenty. Očekává se účast všech studentů 1. a 2. ročníků (vyjma těch, kteří jsou v zahraničí nebo mají jiný vážný důvod. O své neúčasti informujte Mgr. Koulovou před setkáním ve dnech 11. 2. - 12.2.2019.

Program:

10:00 — 10:15prezentace plánu činnosti katedry v roce 2019
10:15 — 10:30participace studentů a možnosti spolupráce
10:30 — 10:45organizační otázky související s výukou v letním semestru
10:45 — 11:15diskuze
od 11:15 jsme připraveni zodpovědět dotazy studentů 2. ročníku v souvislosti se státními závěrečnými zkouškami.

Katedra křesťanské sociální práce vás zve na informační setkání studentů 1. ročníku kombinované formy studia s vyučujícími, které se bude konat dne 15. 2.2019 od 8:00 do 8:30 v místnosti H1 Na Hradě 5.

Cílem setkání je informovat studenty o organizaci semestru, aktivitách katedry a vytvořit prostor pro vyjádření názorů a podnětů ze strany studentů.

Těšíme se na setkání!

doc. PaedDr. Tatiana Matulayová, Ph.D.
vedoucí Katedry křesťanské sociální práce CMTF