Olomoucký půlmaraton hledá dobrovolníky

středa 7. březen 2018, 13:46 – Text: OK

Vážení a milí studenti, blíží se jaro a věci se dávají do pohybu. Jak jistě velká část z vás ví, měsíc červen v Olomouci každoročně patří Mattoni 1/2 Maratonu Olomouc. Stejně jako v minulých letech, tak i při letošním 9. ročníku se neobejdeme bez vás, dobrovolníků. Jste největší hybnou silou této akce, a bez vás by nebylo možné tento skvělý závod zorganizovat.

Mnozí z vás již zkušenosti s touto akcí mají, pro některé je to možná novinka, ale budeme mít radost z každého, kdo se k nám přidá. Závod se uskuteční v sobotu 23. června 2018 a zúčastní se jej přes 6 tisíc běžců z celého světa! Náplní vaší práce bude zajištění a hlídání trati a její následný úklid. Všechny informace k těmto činnostem vám předá vedoucí vašeho úseku.

Pokud máte zájem se na akci podílet, pošlete na můj osobní mail honza.grenge@gmail.com tyto své údaje:

  • Celé jméno
  • Aktivní e-mailová adresa
  • Telefonní číslo
  • Velikost trička

Poslední údaj potřebujeme znát z toho důvodu, že každý dobrovolník od nás dostane vlastní tričko, batoh a také občerstvení po celou dobu závodu. Samozřejmě pokud máte kamarády či příbuzné, kteří by se chtěli zúčastnit této akce, velmi rádi je uvítáme – jsem schopen zajistit, že budete se svými kamarády na jednom úseku trati. Každá ruka je potřebná, dobrovolníků máme totiž stále nedostatek!

Více informací o závodě a doprovodných akcích najdete na webových stránkách.

 

Za pořadatelský tým
Honza Gregar