The World of Religions in Contemporary India Hindutva: Ideology or Revelation?

Neděle 2. prosinec 2018, 11:31

Cyrilometodějská teologická fakulta UP a Institut interkulturního, mezináboženského a ekumenického výzkumu a dialogu srdečně zvou na přednášku prof. Michela Barnese, SJ

The World of Religions in Contemporary India
Hindutva: Ideology or Revelation?

Přednáška se uskuteční v úterý 4. 12. 2018 od 8:30 v budově CMTF UP, Univerzitní 22, v učebně č. 9. ve 4. podlaží. Přednáška se koná v rámci projektu "Univerzita Palackého jako komplexní vzdělávací instituce", č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002337.

Michael Barnes, SJ je profesorem mezináboženských vztahů na Roehamptonské univerzitě a výzkumným pracovníkem na Londýnské univerzitě. Specializuje se na studium sanskrtu a pálí. Publikuje v teologii vztahů křesťanství a indických náboženství.

Kontaktní osoba: Jaroslav Franc (jaroslav.franc@upol.cz)