Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Cyrilometodějská teologická fakulta

Zahraniční vztahy

Zahraniční spolupráce CMTF je navázána především díky smlouvám v rámci programu ERASMUS+. Možnosti pro studenty a možnosti pro zaměstnance jsou odlišné, proto zájemce odkazujeme na dvě podstránky:

Aktuální zprávy o zahraničních mobilitách na UP

Sommerhochschule of the University of Vienna would like to invite you to the univie: summer school – European and International Studies 2017, taking place July 15th – August 12th.
Aktuální brožura se stipendii DAAD do Německa pro studenty bakalářských i magisterských programů, doktorandy, postdoktorandy a vysokoškolské učitele aj.
Nabídka výpůjček odborné české a zahraniční literatury studentům vyjíždějícím na zahraniční studijní pobyt či praktickou stáž.
Visegrad School of Political Studies opens registration for the Annual Program “Perceptions of migration in Visegrad School and Germany“ taking place November 2016 - June 2017.
Institute for Peace and Dialogue (IPD) based out in Lucerne, Switzerland is pleased to announce that, ZurichEduExpo 2017 will be held on April 24-25, 2017 in Zurich city, Switzerland.
Global Internship Conference to be held at Pontificia Universidad Católica de Chile from June 13-16, 2017.
Stránka aktualizována: 01. 12. 2016, Tomáš Parma